با این عادات صبحگاهی زندگی بهتری خواهید داشت

1. صبح خود را با این 9 عادت شروع کنید تا روز بهتری داشته باشید - یوکن

4 جولای 2017 در ادامه با یوکن همراه باشید تا شما را با 9 عادت صبحگاهی برای شروع یک روز پس وقتی در هنگام بیدار شدن لبخند بزنید حس و حال خوبی خواهید داشت و خود را برای این کار به شما نشان می‌دهد که در زندگی این مسائل کوچک هم اهمیت دارد.

2. ۲۳ عادت صبحگاهی برای زندگی بهتر!(۱ از ۲) - ویرگول

در بهترین حالت باید عادت هایی شکل دهید که برای هر دو منظور مفید اند ( حالت برد-برد). با انجام این کار تغییرات بزرگی خواهید دید که بخش های زیادی از زندگی شما را های مورد نظر را در خود ایجاد کنید، کیفیت زندگی شما بصورت نمایی رشد خواهد داشت.

3. 10 عادت صبحگاهی بزرگان برای دست‌یابی به موفقیت و کامیابی

29 نوامبر 2017 ده عادت صبحگاهی افراد موفق که بهتر است یاد بگیرید. عادات و سبک زندگی همواره بازدارنده یا پیش‌برنده بوده‌اند. استیوجابز نخستین کاری که هر صبح انجام می‌دهد این است که روبروی آینه بایستد و از خود بپرسد «اگر اگر صبحِ سازمان‌دهی شده‌ای داشته باشیم بدن و مغز عملکرد بهتری خواهند داشت و سردرگم نخواهند ماند.

4. 8 عادت صبحگاهی افراد موفق که بهتر است یاد بگیرید

5 دسامبر 2017 8 عادت صبحگاهی افراد موفق که بهتر است یاد بگیرید جوان؛ " برای سازمان یافتن در زندگی روزمره عادی و تمام کردن پروژه هایی که شروع کرده ایم و همچنین با دیگر افرادی که بسیار دیر از خواب بلند می شوند تفاوت خواهید داشت . با این کار شما بیشتر سازماندهی خواهید شد و دیگر دغدغه درست کردن غذا را نخواهید داشت .

5. افراد منظم و موفق 8 عادت صبحگاهی مخصوص دارند - نمناک

افراد منظم و رازهای موفقیت و عادات کاربردی صبحگاهی و رفتارهای افراد با برنامه ریزی نمناک سبک زندگیموفقیت افراد منظم و موفق 8 عادت صبحگاهی مخصوص دارند شوند و همچنین با دیگر افرادی که بسیار دیر از خواب بلند می شوند تفاوت خواهید داشت . . این کار باعث انجام آسان کارهای دیگر خواهد شد و می توانند به بهترین نحو کار خود را 

6. ۹ عادت برای اینکه روزتان را خوب شروع کنید | چطور

15 مه 2017 یا اینکه روزتان را با عادت های خوب صبحگاهی شروع کنید؟ این یعنی وقتی به محض بیدار شدن لبخند می‌زنید روزتان را با یک حس و حال خوب شروع خواهید کرد. این یک ترفند سالم است که این مزایا را برای شما به همراه خواهد داشت: فراموش نکنید که با داشتن عادت‌های خوب صبحگاهی می‌توانید به بهترین شیوه زندگی کنید 

7. کارهایی که باید پیش از ساعت ۸ صبح انجام دهید - زومیت

21 آگوست 2017 با این عادات صبحگاهی، زندگی شما به‌سرعت تغییر می‌کند. ممکن است فهرستی طولانی . با عمل به این فهرست، زندگی بهتری خواهید داشت. در شغلتان 

8. هشت کاری که برای رسیدن به موفقیت باید قبل از ساعت 8 صبح انجام دهید

2 آگوست 2015 حتی فرصت فکر کردن به اهدافی که در سال های جوانی در سر داشته را هم نخواهد داشت. اگر می خواهید در زندگی تان برنامه داشته و به کمک آنها به موفقیت برسید، . تحقیقات نشان داده اند که گرفتن دوش آب سرد می تواند اثر بهتری در رفع چنانچه بتوانید به این هشت عادت عمل کنید، خواهید توانست کارهای مهمتر را زودتر 

9. 8 عادت موثر صبحگاهی که اگر به آنها عادت کنید زندگی شما متحول خواهد

18 ژوئن 2017 این امر بدان معناست که صبح زود بیدار شدن و لم دادن در مقابل تلویزیون، نمی تواند بلکه برای شروع یک روز خوب بهتر است که از عادات سازنده ای کمک بگیرید. و برای خوردن شام نیز به دنبال گزینه ای باشید، دچار سردرگمی خواهید شد.

10. انسانهای موفق قبل از صبحانه چه می‌کنند؟ | متمم

اگر یک ساعت زودتر از خواب بیدار شویم و از این یک ساعت قبل از صبحانه درست مورد سوم – برنامه‌ریزی و فکر کردن به مهم‌ترین کارهای روز و هفته و زندگی، کاری است که بنویسند (چون عادت بسیاری از نویسندگان نوشتن های شبانه است) عموماً صبح زود را و هر روز وقت و انرژی ما را برای اخبار زرد بی‌خاصیت می‌گیرند، اساساً بهتر است در 

11. 9 عادت ساده‌ی صبحگاهی برای موفقیت در کاهش وزن - موضوع آزاد

از همه بهتر اینکه تمرینات صبحگاهی باعث بهتر شدن روحیه‌ی شما هم می‌شود. این موضوع می‌تواند شما را به سمت تغییراتی در رژیم غذایی و سبک زندگی شما که برای کم 

12. این عادت های بد را در دهه دوم زندگی ترک کنید

13 فوریه 2017 تنها کاری که باید برای داشتن زندگی شاد و طولانی و سالم انجام دهید این است که به همین دلیل، هیچ فرصتی بهتر از دهه دوم زندگی نیست تا عادات بدی که طی سال تصمیم های شما تأثیر مستقیمی روی زندگی تان در آینده خواهند داشت. که شب ها بیدار بمانید و صبح ها نتوانید بیدار شوید و در نتیجه در طول روز خسته باشید.

13. با رعایت 10 نکته، بی دردسر سحرخیز شوید - زوم لایف

اگر شما هم به ایده‌ی صبح زود بیدار شدن و عادت کردن به این کار علاقه دارید، اما با شنیدن اکثر به یک تا دو لیوان در روز کاهش داده است تا به این ترتیب بتواند بهتر بخوابد. در منطقه‌ای پر سر و صدا زندگی می‌کنید می‌توانید از دستگاه‌های تولید کننده‌ی صداهای اگر بدانید چرا می خواهید صبح زود بیدار شوید، خواهید دید که تغییر برایتان 

14. با انجام این 9 عادت خوب در اول صبح بهره وری خودتان را افزایش دهید

اگر صبح خود را با عادات خوب شروع کنید بر بهره وری شما در طول روز تاثیر مجله تاپ ناز / سبک زندگی / کار زندگی موفقیت / با انجام این 9 عادت خوب در اول صبح بهره وری خودتان بهترین نکته در مورد ورزش صبحگاهی این است که شما می‌توانید ورزش‌های مورد را افزایش می‌دهد، بلکه در طول روز تمرکز و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

15. ترک عادت‌های بد برای داشتن زندگي خوب - پلیس - نیروی انتظامی

13 مارس 2017 گروه اجتماعی - همه ی ما عادت های خوب و بدی در زندگی داریم که با ترک عادت های بد مینوانیم زندگی بهتری داشته باشیم. تماشای تلویزیون هنگام صبح از نظر ذهنی آمادگی بیشتری پیدا می‌کنید و بهره‌وری بیشتری خواهید داشت. همه ما با این حس که تصور می‌کنیم گوشی‌مان در جیب‌مان زنگ‌خورده و متوجه نشده‌ایم، آشناییم.

16. با این ۱۱ عادت فوق العاده ساده کیفیت زندگی تان را ارتقا دهید - سمینارما

25 فوریه 1997 با این ۱۱ عادت فوق العاده ساده کیفیت زندگی تان را ارتقا دهید. ۱۰- روز خود را همچنین موجب تحریک فعالیت‌های پوستی می‌شود و پف و ورم‌های صبحگاهی را کاملا از بین می‌برد. به این ترتیب، پوستی شفاف و تازه خواهید داشت. ۸- همیشه همچنین دوش سرد و گرم یکی از بهترین روش‌های درمانی واریس و گشادی رگ‌ها بشمار می‌رود.

17. ۸ کاری که افراد موفق قبل از ۸ صبح انجام می‌دهند – مجله اوبن Oben

پیش از اینکه به خود بیایید، پیر و پژمرده، مبهوتِ این خواهید بود که عمرتان چقدر سریع گذشت! برای این که این با چند فعالیت‌ صبح‌گاهی هرروزه، زندگی شما به سرعت تغییر می‌کند. اگر می‌خواهید سالم، شاد و توانا باشید، خود را به ورزش کردن عادت دهید. با این کار در وضعیتی قرار می‌گیرید که بهترین عملکرد را خواهید داشت. به این 

18. زندگی - ویکی‌گفتاورد

مهمترین چیز این است که از زندگی لذت ببرید و شاد باشید. فقط باید در زمانی که با شکست روبرو می‌شوید، بهترین تصمیم را بگیرید. عادت کرده‌ام به این پرسش‌ها، پاسخِ سکوت بدهم. . دیگر نمی‌دانند که خواهند مُرد، اما انسان می‌داند که هر زندگی باید پایان پذیرد و می‌داند کمه این پایان تا هر صبح که از خواب بیدار می‌شوم، شکر خدا می‌کنم.

19. 21 عادت در برنامه روزانه مدیران موفق - عصرایران

آن‌ها صبح زود از خواب برمی‌خیزند، به سلامت خود اهمیت می‌دهند، در مورد پول خود هوشمندانه عمل می‌کنند. این ۲۱ نقل‌قول از مدیران موفق را به‌خاطر بسپارید، عادات ساده روزانه‌ای که در موفقیت ‌آن‌ها به این صورت در تمام ابعاد زندگی خود با انگیزه و موفق خواهید بود. این شرکت در سال ۲۰۱۵ کارمندان خود را سه برابر کرد و رشد سود سهام ۶۵۰ درصدی داشت.

20. چالش 30 روزه معجزه سحرخیزی - رویال مایند

دفترچه تمرینات این چالش هر روز صبح راس ساعت 5صبح در کلوب سحرخیزان به با انجام عادات ششگانه معجزه سحرخیزی که در کتاب معجزه سحرخیزی توضیح داده ام شما روزتان یادتان باشد تنها در صورتی شرایط زندگی شما بهتر می‌شود که شما خود را متعهد . به مدت یکسال 12 دوره سی روزه ی سحر خیزی خواهم داشت یا فقط باید یک دوره کنم؟

21. افسردگی در مردان - Royal College of Psychiatrists

همه ما گاهی اوقات احساس ناراحتی می کنیم ولی این حالت معمولأ کوتاه است و زندگی ما را زیاد تحت به این نکته باید توجه داشت که افسردگی نشانه ضعف نیست و بسیاری از اگر شما احساس افسردگی می کنید احتمالأ علائم زیر را خواهید داشت . تعداد کمی از مردان افسرده بیش از حد٬ ارتباط جنسی دارند تا شاید احساس بهتری پیدا کنند.

22. ۱۰ عادت بدی که باید از برنامه روزانه‌تان حذف کنید | امیر مهرانی

11 دسامبر 2016 در ادامه به بررسی برخی از عادات مضری که در زندگی بسیاری از ما وجود دارند میپردازیم. نور خورشید صبحگاهی سرشار این نوع نور است که در تماس مستقیم، باعث بهترین کار این است که پس از شام، اصلا با چنین دستگاه‌هایی کار نکنید. خشم و افسردگی بیشتری را تجربه کرده و کنترل فردی پایین‌تری خواهید داشت.

23. چگونه مراقبه کنم - Tara Brach

نشان نخواهید داد و آرامش بیشتری در وجودتان حس خواهید کرد( و آنگاه دلتان. خواهد خواست بر معمولاً صبح بهتر است، چراکه در آن دقایق است که کیفیت روزتان تعیین. خواه.

24. روش هایی برای ترک عادت به کافئین و شروع یک روز با انرژی بدون قهوه

اگر بدون مصرف قهوه و کافئین دچار گیجی وسستی می‌شوید این مطلب مجله با بخش زندگی سالم مجله فیدیلیو همراه باشید تا چند روش برای حذف این ماده را یاد بگیرید. در صبح روز اول یک سوم از مقدار کافئین مصرفی خود را کاهش دهید. البته گزینه‌های بهتر آب و آبمیوه‌ها هستند. آیا در رژیم گیاه‌خواری همیشه احساس گرسنگی خواهید داشت؟

25. ﺻﺒﺢ ﺟﺎدوﯾﯽ - دانلود کتاب صوتی | پانته آ

اﺣﺴﺎس ﺑﻬﺘﺮي ﺑﻪ ﺷﻤﺎ دﺳﺖ ﻣﯽ دﻫﺪ و ﻋﻤﻠﮑﺮدﺗﺎن ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯽ ﺷﻮد. اﯾﻦ ﻫﺎ ﺑﺮﺧﯽ از راﯾﺞ ﺗﺮﯾﻦ آﺳﺎن ﺗﺒﺪﯾﻞ ﮐﻨﯿﺪ و اﯾﻦ ﻋﺎدت را در ﺧﻮدﺗﺎن ﺷﮑﻞ دﻫﯿﺪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺻﺒﺢ ﺑﺎ اﻧﺮژي و اﻧﮕﯿﺰﯾﻪ ي ﺑﯿﺸﺘﺮي ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ. ﮔﺬﺷﺘﻪ از ﺧﻮاب ﺑﯿﺪار ﺷﻮﯾﺪ. . ﻣﯽ ﮐﺮدم و ﺗﺠﺴﻢ ﻣﯽ ﮐﺮدم ﮐﻪ ﻫﺮ ﯾﮏ از آن ﻫﺎ در زﻧﺪﮔﯽ ام ﭼﻪ ﻧﻤﻮدي ﺧﻮاﻫﻨﺪ داﺷﺖ. اﻣﯿﺪ را در وﺟﻮدم.

26. موفقیت و زنده گی بهتر چگونه بدست می آید؟ - اصالت

7 آوريل 2007 با این عمل، عضلات تصمیمگیری شما نیرومند می شوند و می توانید بزودی .. آیا در زندگی شما چیزی وجود دارد كه بخواهید آنرا بهتر بسازید (مثل 3 - اگر اكنون این رفتار را تغییر ندهم در آینده به چه قیمتی برایم تمام خواهد شد و چه احساسی خواهم داشت؟ مهمترآنكه خود را نسبت به (حال خوب) داشتن شرطی می كنید و عادت شادمانی 

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 608
کل نظرات : 2
بازدیدکنندگان امروز : 6
بازدیدکنندگان دیروز : 7
بازدید امروز : 23
بازدید دیروز : 16
کل بازدیدکنندگان : 1053
کل بازدیدها : 4504